Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na drugą edycję bezpłatnych wykładów pt. „Praktyczne aspekty prowadzenia Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej”.

W drugiej edycji naszych wykładów uwzględniliśmy trzy miasta tj.: Poznań, Kraków oraz Gdańsk.

Nasz wykład ma głównie na celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów księgowych charakterystycznych dla PKZP. Jest dedykowany dla Zarządów oraz Osób prowadzących PKZP. 
Na wykładzie zostanie również zaprezentowany program „Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa” firmy Casco Software sp. z o.o. 

Program „Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa” jest nowoczesnym i łatwym w obsłudze programem wspomagającym prowadzenie Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej. Program został stworzony przy ścisłej współpracy z funkcjonującymi kasami, dzięki czemu ma bardzo zaawansowaną funkcjonalność i jest jedynym na rynku tak rozbudowanym systemem.

Harmonogram:

Poznań - 6 marca 2014 roku w godzinach 9.30 - 13.00, Miejsce: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, oddział Wielkopolska przy ul. Ziębickiej 18 w Poznaniu w sali 104 na I piętrze

Kraków - 7 marca 2014 roku w godzinach 9.30 - 13.00 , Miejsce: Hotel Wit-Stwosz*** przy ul. Mikołajskiej 28 w Krakowie, w sali konferencyjnej "Wit Stwosz"

Gdańsk - 12 marca 2014 roku w godzinach 9.30 - 13.00, Miejsce: Naczelna Organizacja Techniczna (NOT) przy ul. Rajskiej 6 w Gdańsku w sali „C”

Wszelkie szczegóły:

Poznań: http://www.casco.pl/szkolenie-praktyczn ... nia-pkzp-1
Kraków: http://www.casco.pl/szkolenie-praktyczn ... nia-pkzp-2
Gdańsk: http://www.casco.pl/szkolenie-praktyczn ... nia-pkzp-3

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ