Aktualna oferta szkoleń

Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym harmonogramie szkoleń związanych z tematyką Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Casco Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na szkolenie pt.:

"Podstawy funkcjonowania PKZP i RODO w Kasach Zapomogowo-Pożyczkowych"

 Szkolenia odbędą się w następujących miastach tj.: Toruń, Olsztyn, Białystok, Poznań, Zielona Góra, Gdynia, Szczecin, Warszawa, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Rzeszów,Wrocław, Opole.

Szkolenie jest przeznaczone dla Członków Zarządów i Komisji Rewizyjnych oraz Osób prowadzących Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe. Szkolenie składa się z dwóch części i ma głównie na celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz omówienie zagadnień ochrony danych osobowych w PKZP. Warto nadmienić, że PKZP tak jak każda jednostka organizacyjna podlega ustawie o ochronie danych osobowych. Jeżeli zadajecie sobie Państwo pytania w jaki sposób należy podejść do tematu ochrony danych osobowych PKZP, jak spełnić wymogi ustawy aby dane osobowe były należycie chronione? Zapraszamy Państwa na nasze szkolenie - przedstawimy rozwiązanie oraz ułatwimy wdrożenie nowych przepisów związanych z ochroną danych osobowych.


Ponadto podczas szkolenia zdobędziecie Państwo wiedzę z zakresu:

  • prawnego funkcjonowania PKZP,
  • kompetencji i odpowiedzialności organów PKZP,
  • opracowania statutu, regulaminu oraz umowy z pracodawcą,
  • zasad gromadzenia wkładów oraz udzielania pożyczek,
  • unikania nieprawidłowości w PKZP,
  • optymalizacji kosztów funkcjonowania PKZP.

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz książkę pt.: „Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa” autorstwa K. Jankowiaka, J. Trzcińskiego oraz A.Kesslera.

Serdecznie zapraszamy!

Dokładny program i harmonogram szkoleń dostępny tutaj >>>

Formularz zgłoszenia na szkolenie

JESTEM ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM I PROSZĘ O BEZPŁATNE PRZESŁANIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (w rozumieniu Ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Casco sp. z o.o. w celach marketingowych. Zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa wglądu do swoich danych, uaktualnienia, poprawienia, a nawet usunięcia ze zbiorów.


Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ